4 листопада 2016 року видавництво "Шкільний світ" та газета "Початкова освіта" відзначили свій ювілей - 20 років. З цієї нагоди у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся День початкової освіти, організований видавництвом. На святкування були запрошені учителі, які внесли свій вклад у існування та видавництво газети. На святі побували і учителі Голованівського району, які неодноразово публікували свої напрацювання у фаховій газеті - ювілярці, була можливість зустрітися і поспілкуватися з такими людьми: Мариною Мосієнко,генеральним директором видавництва «Шкільний світ»; Іванною Коберник, радником Міністра освіти і науки України; Артуром Кочаряном, координатором освітніх програм «Майкрософт Україна»; Мариною Пристінською та Інною Большаковою, редакторами газети «Початкова освіта».
Для них були проведені зустрічі з письменниками, твори яких внесені до нової програми з літературного читання: Тетяною Стус (Щербаченко), авторкою та дослідницею книжок для дітей; Лесею Ворониною, українською письменницею, перекладачкою, членом Спілки письменників України та членом Асоціації українських письменників; Галиною Ткачук, письменницею, літературознавцем; Оксаною Кротюк, українською письменницею, членом Спілки письменників України, членом Спілки журналістів України та редактором журналу "Малятко"; Дмитром Кузьменко (Кузька Кузякін), українським дитячим письменником.
Наші колеги відвідали методичні заходи - ворк-шопи: «Методична система Daily 5» (компетентнісні підходи до навчання читання та письма в початковій школі) , який провела Марина Пристінська, редактор газети «Початкова освіта», заступник директора з навчально-виховної роботи Новопечерської школи; - презентувала Інна Большакова, редактор газети «Початкова освіта», співавтор книжки «Квести в початковій школі»; «Скетч-ноутінг» (візуальні нотатки в початковій школі) - підготувала Євгенія Плужник, психолог, арт-терапевт, екофасилітатор, дизайнер, художник-ілюстратор.
Після невеличкої перерви був проведений калейдоскоп ідей (учителі-практики ділилися цікавими напрацюваннями, власним досвідом роботи). Це стало доброю традицією ― збиратися чималою громадою вчителів початкових класів з усієї України та обмінюватися досвідом.
|